Fiat Egea Dizel

Türkiye'nin en uygun fiyatlı ve güvenilir araç kiralama firması.

Fiat Egea Dizel Fiyat: 0,00 ₺ 0,00 ₺

Araç Açıklaması

2018 Fiat egea yeni makyajlanmış kasası uygun fiyat seçenekleri ile yeni yılda yine en çok tercih edilen otomobil modelleri arasında yerini alacak gibi görünüyor. Daha güçlü motor, daha konforlu iç tasarım ve yepyeni özellikleri ile yeni Fiat Egea, Türkiye’de bir önceki versiyonuna kıyasla daha güçlü hayranlarının karşısına çıkacak.


2018 Fiat Egea yeni özellikleri ile beğeni toplayacak!

2018 Fiat Egea yepyeni özellikleri ile hayranlarının sürüş deneyimini üst seviyelere taşıyacak. ASR, yokuş kalkış desteği, Mcpherson süspansiyon ile kullanıcılarının karşısına çıkacak olan Egea, kullanıcılarına 11 metre dönüş çapı sayesinde en dar alanlarda bile yüksek manevra kabiliyeti sunacak.

Bunu özelliklerin haricinde güvenlik tarafında da gelişmiş özellikler sunacak olan 2019 Fiat Egea, hız sabitleme, yağmur ve karanlık sensörleri, geri görüş kamerası, 6 hava yastığı, ABS sistemi ve TCS, DST, ERM ve yokuş kalkış desteği ve ESC ile sürüş güveliğini arttıracak.


2018 Fiat Egea 5 farklı motor seçeneği ile geliyor!

Yeni Fiat Egea daha güçlü ve daha ekonomik 5 farklı motor seçeneği satışa sunulacak. Dizel 1.3 16V Multijet 5 ileri manuel şanzıma, Dizel 1.6 16V Multijet 6 ileri manuel şanzıman, Dizel 1.6 16V Multijet 6 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman, Benzinli 1.4 16V 6 ile benzinli şanzıman ve benzinli 1.6 16V 6 ileri tam otomatik şanzıman seçenekleri ile meraklılarının beğenisine sunulacak.