Fiat Linea - 1.3 Multijet Dizel

Türkiye'nin en uygun fiyatlı ve güvenilir araç kiralama firması.

Fiat Linea - 1.3 Multijet Dizel Fiyat: 0,00 ₺ 0,00 ₺

Araç Açıklaması

Teknoloji Kontrol Altında

Linea’nın üstün teknolojik özellikleri her yolculuğu daha rahat ve keyifli hale getiriyor. 5’’ dokunmatik ekran üzerinden kontrol edilebilen multimedya sistemi bilgi ve eğlence dünyasını parmaklarınızın ucuna getiriyor. Bu sistem, sunduğu Bluetooth bağlantısı ile telefon görüşmelerinizi yapabilme rahatlığını yaşatıyor. Kolay ulaşılabilen USB, AUX ve SD Card girişlerine harici disk veya uyumlu diğer cihazlarınızı rahatlıkla bağlayarak dilediğiniz müziği dinleyebilme, sevdiğiniz videoları izleyebilme, sevdiklerinizin fotoğraflarına bakabilme imkanı sunuyor. 5’’ dokunmatik ekran üzerinden erişim sağlayabileceğiniz entegre navigasyon sistemi Türkiye haritası üzerinden gitmek istediğiniz her noktayı bulup yol tarifi alarak size varış noktanıza kadar eşlik ediyor.

Sağlam Duruş

Linea’da standart sunulan ESP, ABS, EBD, ASR, MSR, Hillholder ve HBA’nın yanı sıra gergili emniyet kemeri ve bebek koltuğu ISOFIX bağlantıları gibi birçok aktif ve pasif güvenlik unsuru bir arada bulunuyor.
Linea’da ön ve arka elektrikli camlar ve elektrikli dış dikiz aynaları standart olarak sunuluyor. Ayrıca çift bölgeli otomatik kliması, uzun yolculuklarda kaçınılmaz olan klima tartışmalarına son veriyor. Özetle Linea, aileniz için mükemmel uyumu yakalıyor.

Yüksek Performans

Fiat tarafından geliştirilen ve ödüle doymayan Multijet motorlar, daha az yakıtla daha çok performans sağlıyor. Üstelik daha az karbon salınımıyla çevreyi de koruyor. Bu kadar avantaj sağlayan Multijet motorlar, uzun kullanım ömürleriyle de dikkat çekiyor. 

Aile Boyu Rahatlık

Linea’da tüm ailenin eşyalarına yetecek kadar yer var. 500 litrelik geniş bagaj hacmi sayesinde sığmayan bavulları geride bırakmak eskide kalıyor. Kabin içindeyse kullanışlı bölmeler, ihtiyacınız olan her şeyin elinizin altında bulunmasını sağlıyor

Kabin içerisindeki bölmeler, ailede herkesin eşyalarına yetecek kadar yer sunuyor.